PRZYGOTOWANIE DO KONTROLI PROJEKTU

 

Masz zaplanowaną kontrolę w ramach Funduszy Europejskich? Realizujesz projekty innowacyjne?

Nasi specjaliści pomogą Ci przygotować Twój podmiot do kontroli projektu – od sprawdzenia wniosków o płatność, wniosku o dofinansowanie, poprzez kontrolę przesprzegania zasad horyzontalnych, dbanie o równość szans w realizacji projektu, kontrolę postępowań (zasady konkurencyjności oraz rozeznań rynku), na zrealizowaniu wskaźników produktu, rezultatu oraz zadbaniu o wskaźniki informacyjne kończąc.

Pomożemy Ci napisać zasady wewnętrznych procedur udzielania zamówień dla zamówień poniżej 20.000zł, opracować politykę bezpieczeństwa, rachunkowości, obiegu i archiwizacji dokumentów oraz inne dokumenty niezbędne do realizacji projektów.

Oferujemy usługi profesjonalnego przygotowania podmiotu do kontroli projektu.

Możemy również przeprowadzić audyt całej prowadzonej dokumentacji – zarówno merytorycznej, jak i księgowej.

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy w tym zakresie?
Zadzwoń: 609 46 60 50!

 

Gamifikacja w szkoleniach biznesowych

Gamifikacja to nowy nurt na rynku wskazujący jak wykorzystać zjawiska znane z różnych gier, nie tylko komputerowych, w prawdziwym życiu. Dzięki takiemu podejściu nauczysz się jak angażować klientów, zmieniać ich postawy i zachowania. Dowiesz się co wykorzystać, jak stworzyć własne zasady gry i wdrożyć je do rozwoju produktu, usługi lub całej marki! Podczas szkolenia nauczysz się, jak wdrażać gry do zwykłych, codziennych czynności, dostarczając motywacji i nowej perspektywy.

Program zajęć:

Czy grywalizacja ma sens?
Persona gracza.
Mechanizmy grywalizacji
Gamifikacja – case studies.
Podsumowanie – sesja pytań i odpowiedzi.

Czy warto?

Odpowiedź jest krótka – TAK. Wszystkie oferowane przez nas szkolenia prowadzone są przez doświadczonych praktyków biznesu i najlepszych ekspertów posiadających szeroką wiedzę z zakresu objętego tematyką szkolenia. Trener prowadzący szkolenie Gamifikacja w szkoleniach biznesowych nie tylko dzieli się wiedzą i doświadczeniem, ale również motywuje i angażuje uczestników do analizy własnej postawy i wymiany doświadczeń.

Szczegóły:

Czas trwania: 16 godzin (2 dni).

Forma: szkolenie realizowane w formie zdalnej.

Cena: 3400zł brutto

Co otrzymam w cenie szkolenia?

W cenę wliczony jest udział we wszystkich punktach zajęć, koszt materiałów szkoleniowych oraz imienny certyfikat udziału (materiały oraz certyfikaty są wysyłane na nasz koszt po ukończeniu szkolenia).

Kiedy odbywają się szkolenia?

Szkolenie odbywa się raz na kwartał.
W roku 2022 odbyły się już wszystkie szkolenia.

Najbliższy termin szkolenia to: 25-26 czerwca 2023r.

Mam dodatkowe pytania – gdzie uzyskam więcej informacji na termat szkolenia?

Napisz do nas: sekretariat@fis.org.pl lub zadzwoń na numery podane w zakładce KONTAKT, odpowiemy na wszystkie pytania.